PROJELERİMİZ

LARA İNGİLİZ KÜLTÜR

LARA İNGİLİZ KÜLTÜR markası için gerçekleştirdiğimiz, tanıtım ve online test içeren Web Sitesi. Talih Beye bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.

PET SHOP

PET SHOP markası için, dostlarımıza bağış ve satın alım yapılabilmesi amaçlı oluşturulan Web Sitesi. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

MISCUP

MISCUP isimli bardak üretim firması için oluşturulan Antetli Kağıt. Kurumsal kimlik tasarımı konusunda bizleri tercih eden Mehmet & Selim Bey’e teşekkürler.

MASLAK BERBER

MASLAK BERBER isimli firmanın müşterilerine profesyonel ve hızlı hizmet vermek için tasarlamak istediği randevu alınabilen Mobil Uygulama. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

BTBS

BİLİŞİM VE İNOVASYON ZİRVESİ için Trakya Üniversitesi Tübit bölümü adına yapılan Roll-Up tasarımı, Kendilerine bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

TO GO

TO GO isimli seyahat şirketinin, müşterileri için popüler seyahatlara ve tur gezilerine randevu alabilecekleri Web Sitesi. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

CARDIO GYM

CARDIO GYM isimli spor salonunun, pandemi döneminde kullanıcılarına evden özel eğitmenler aracılığı ile egzersiz planlama ve uygulama işlemi için tasarladığımız Mobil Uygulama.

PALMİYE STORE

PALMİYE STORE isimli firma e-ticaret faaliyeti göstermektedir ve platformlarda kendilerini temsil edebilecekleri bir Logo Çalışması gerçekleştirdik. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

ZİYAF-ET

ZİYAFET lokantası için müşterilerine günlük güncel yemeklerini paylaşabilecekleri ve rezervasyon yapabilecekleri bir Web Sitesi tasarımı gerçekleştirdik. Kendilerine bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

KAPEK MOBİLYA

KAPEK MOBİLYA için ürünlerini sergileyerek e-ticaret alanında faaliyet gösterebilecekleri, ürünlerini satabilecekleri bir Mobil Uygulama gerçekleştirdik. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MISCUP

MISCUP isimli bardak üretimi yapan firma için Logo Tasarımı gerçekleştirdik. Kurumsal Kimlik Tasarımında bizleri tercih ettiği için Mehmet & Selim Bey'e teşekkür ederiz.

MATYAPI EMLAK

MATYAPI EMLAK ile birlikte müşterilerine kiralık & satılık evleri sergileyebilmelerini ve bu evler için müşterilerin çalışanlar ile iletişime geçebilmelerini sağlamak amaçlı Web Sitesi tasarladık.

AKILLI EV

AKILLI EV şirketi için geliştirdikleri akıllı evleri, kullanıcılarının özelleştirebilmesi ve bu teknolojileri kullanabilmesi için geliştirdiğimiz Mobil Uygulama. Kendilerine bizleri tercihe ettikleri için teşekkür ederiz.

MISCUP

MISCUP isimli bardak üretimi yapan firma için Kartvizit Tasarımı gerçekleştirdik. Kurumsal Kimlik Tasarımında bizleri tercih ettiği için Mehmet & Selim Bey'e teşekkür ederiz.

LIKE PANSİYON

LIKE PANSİYON Trakya Üniversitesindeki eğitim programında sunum için gerçekleştirdiğimiz Otomasyon Programı. Bizlere bu imkanı sağlayan Trakya Üniversitesine teşekkür ederiz.

ND BOOKS

NATIONAL & DISCOVERY ENGLISH isimli, genel merkezleri Brightonda bulunan yayınevleri için fiziksel olarak kullanabildikleri bütün kitapların akıllı tahta formatında sanal olarak kullanabilecekleri bir Mobil Uygulama tasarladık. Kendilerine bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

KEŞAN H.E.M

KEŞAN HALK EĞİTİM MERKEZİ adına, Robotik Kodlama eğitimi için yapılan Roll-Up tasarımı, Kendilerine bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

BEYAZ DENTAL

BEYAZ DENTAL diş hekimliği için müşterilerine randevu sistemi sunabilmeleri amaçlı bir Web Sitesi gerçekleştirdik. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

UKRAINE BOOKING

UKRAINE BOOKING isimli Ukrayna merkezli booking hizmeti veren firmaya, kendilerinin marka yüzünü temsil edeceği Logo Çalışması gerçekleştirdik. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

90
MEMNUN MÜŞTERİ
40
TAMAMLANMIŞ PROJE
2b
TAVSİYE
12
AKTİF ÇALIŞAN

Referanslarımız