NEDEN BİZ ?

Firmamız, Web ve Mobil Programlama konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Flutter teknolojisini kullanarak modern, kullanıcı dostu cross platform uygulamalar geliştiriyoruz. Aynı zamanda, PHP, WordPress ve Bakım Hizmetleri dahil olmak üzere birçok projede deneyimliyiz ve müşterilerimize özelleştirilmiş içerikler sunuyoruz.

WEB SİTESİ

90

MOBİL UYGULAMA

95

KURUMSAL KİMLİK

90

Deltaglint, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklanan bir yazılım şirketidir. Ekibimiz, Web Sitesi, Mobil Uygulama ve Kurumsal Kimlik Tasarımı gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış bireylerden oluşmaktadır. Şu ana kadarki çalışmalarımızı referanslarımız sekmesinden gözlemleyebilirsiniz. Amacımız, değişiminizde bir sembol olmak.

Firmamız, müşterilerimize yenilikçi ve etkileyici dijital deneyimler sunarak onların başarılarını güçlendirmeyi hedeflemektedir. Amacımız, müşterilerimizin kendilerini veya işlerini en iyi şekilde tanıtmalarına yardımcı olarak şirketlerini profesyonel mecralara taşımaktır. Büyüyen çalışma ekibimizle, müşterilerimizin fikirlerini hiçbir soru işareti kalmadan gerçeğe dönüştürmek ve sürekli gelişen bir iş ortaklığı kurmak istiyoruz.

BİZ KİMİZ